Lecco Uchwyty - Antyczny

Szczegóły produktu

Lecco to solidna i szeroka klamka z grubym uchwytem. Posiada powłokę z postarzanego mosiądzu i jest w dwóch rozmiarach: 168 mm i 328 mm szerokości. Podstawa tej klamki jest prosta, natomiast jej część chwytna jest grubsza i ma kształt owalny. Powiększony owalny uchwyt przydaje się w przypadku ponadwymiarowych lub ciężkich szuflad i drzwi szafek kuchennych.

Klamka Lecco to doskonały wybór do wykończenia nowej kuchni lub odświeżenia szuflad w łazience.

Produkt został uformowany ze stopu cynku, następnie pokryty postarzanym mosiądzem i polakierowany lakierem transparentnym w celu ochrony uchwytu i uniknięcia utleniania.

Stop cynku, zwany również jako znal, jest stopem głównie cynku z domieszką innych metali, takich jak miedź i aluminium. Znal jest idealny do formowania uchwytów. Jest wytrzymały, a także łatwo można dodać do różne rodzaje powłok do jego powierzchni. Z tych powodów większość uchwytów i gałek na rynku akcesoriów meblowych ma jako bazę stop cynku.

Klamka do szafek Lecco to jeden z wielu uchwytów i gałek kuchennych produkowanych przez włoską firmę Marella. Marella wytwarza wszystkie swoje produkty w fabryce niedaleko Mediolanu.

Połącz Lecco z dowolnymi innymi akcesoriami meblowymi Marella o tej samej powłoce. Zastosuj klamkę Lecco w połączeniu ze zintegrowanymi zmywarkami lub drzwiami pełnowymiarowych szafek. Do mniejszych szuflad i drzwi górnych szafek dobierz natomiast gałki i uchwyty.
Cena: 84.13zł
Dostępny
Rozstaw:
160 mm
sku: 345790-11
Ilość
Material:
Zink-Alloy
Montowanie:
M4 screw (incl.)
Marka:
Marella
Wyprodukowano w:
Włochy
Głębokość (A):Wysokość (B):Szerokość (C):
30 mm16,5 mm168 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności