Gamet - Jeden z największych producentów okuć meblowych w Europie.

Część naszego asortymentu w zakrecie gałek, klamek i haków pochodzą od polskiego producenta, firmy Gamet. Gamet jest jednym z największych producentów uchwytów, gałek i innego rodzaju sprzętu meblowego w Europie. Gamet jest także naszym pierwszym dostawcą. Rozpoczęli swoją działalność w Toruniu w 1987. Dzisiaj dostarczają okucia meblowe do większości krajów w Europie. Cała produkcja odbywa się w fabryce w Toruniu. Od 2015 roku Gamet jest w pełni własnością STALMOT & WOLMET S.A., który jest producentem okuć meblowych w Polsce.

Posiadamy w ofercie najlepiej sprzedające się pokrętła i haki z kolekcji Gamet. Są to przede wszystkim uchwyty i gałki w metalowym wykończeniu ale Gamet posiada także drewniane w swojej ofercie.

Za sukcesem Gametu stoi ich filozofia, aby kontynuować swój rozwój poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii oraz całkowite zarządzanie jakością na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty Gamet jakie mamy w naszym sklepie internetowym. Jeśli istnieje jakikolwiek produkt, którego nie znajdujesz u nas, daj nam znać, a my dołączymy go do naszej oferty.

Kup Gamet onlinedo Twojego domu. W sklepie Wszystkieuchwyty zapewniamy szybką i darmową dostawę do Polski. Największy wybór w Polsce. Skandynawski design.