Vonsild - projektowanie i pasja dla uchwytów i gałek w drewnie

Duńska firma Vonsild słynie z uchwytów i gałek z drewna oraz innowacyjnego projektowania i prawdziwego kunsztu. Projektują i produkują uchwyty zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne z wielu rodzajów drewna, takich jak klon, brzoza, buk, dąb i orzech. Ich uchwyty są w różnych wykończeniach, np. jasne, barwione, lakierowane woskiem, olejem, kolorowane z maksymalnie 90% poziomu połysku.

Vonsild współpracuje z wieloma zewnętrznymi, znanymi w świecie projektantami i firmami designerskimi ze Skandynawii i innych części świata. Wśród projektantów znaleźć można Adam Laws z Australii, Hans Sandgren Jakobsen z Danii, VE2 i Says Who. Firmie Vonsild udało się stworzyć wyjątkową kolekcję uchwytów i gałek z głęboką pasją do drewna.

Konstrukcje charakteryzują się połączeniem zabawy i ambicji, tak aby przesunąć granicę tworzenia doskonałych uchwytów jeszcze dalej. Powoduje to, że uchwyty nie tylko spełnia swoją funkcję ale pełnią również istotną rolę w ogólnej konstrukcji mebli. Trochę jak piękny obraz. Albo jak mówi Adam Laws: "Szukam emocji w połączeniu z elegancją formy, dzięki czemu tworzę funkcjonalne uchwyty w ponadczasowym stylu."

Przez długi czas Vonsild znany był z uchytów i klamek do kuchni lub mebli łazienkowych, ale wiele z nich pasuje świetnie także do salonu i sypialni.

Vonsild ma dystrybutorów na całym świecie. Z ich oferta możesz zapoznać się także w naszym sklepie internetowym.
Kup Vonsild onlinedo Twojego domu. W sklepie Wszystkieuchwyty zapewniamy szybką i darmową dostawę do Polski. Największy wybór w Polsce. Skandynawski design.