Zwroty

Zapewniamy 14 dniowy okres bezpłatnego zwrotu zakupionych u nas produktów dla osób prywatnych. Dostarczony produkt musi być nierozpakowany oraz nie nosić śladów używania. Zwracane produkty muszą być w takiej samej postaci w jakiej otrzymaliście je Państwo od nas.
Darmowy zwrot nie obowiązuje w przypadku produktów na zamówienie oraz produktów wyprzedażowych.

Wszystkie zwroty muszą być pierw zaanonsowane na email info@wszystkieuchwyty.pl w celu otrzymania instrukcji dotyczących zwrotu. Niepotwierdzone zwroty nie będą rozpatrywane i kredytowane.

Jak dokonać zwrotu/b>
1) Napisz email na info@wszystkieuchwyty.pl podając numer zamówienia, nazwy produktów, ich kod, ilość a także powód zwrotu. Możesz zostać także poproszony o załączenie zdjęcia uszkodzonych produktów.
2) Otrzymasz od na numer zwrotu dla swojego potwierdzonego zwrotu.
3) Załącz kopię listy produktów, swoje imię i nazwisko oraz numer zwrotu. Proszę mieć na uwadze aby wysyłane produkty były dobrze zabezpieczone w transporcie. Produkty wysyłane są na Twoją odpowiedzialność. Koszty przesyłki zwrotnej są po stronie klienta, chyba, że wysyłane są produkty zgłoszone jako uszkodzone.
4) Po otrzymaniu przez nas przesyłki zwrotnej, towar zostanie skontrolowany w celu potwierdzenia zgodności ilościowej oraz, że nadają się do ponownej sprzedaży. Za wyjątkiem produktów zwróconych jako uszkodzone.
5) Zaraz po otrzymaniu i zweryfikowaniu przesyłki otrzymasz zwrot pieniędzy pomniejszony o koszty wysyłki do Ciebie. W przypadku zwrotu produktów uszkodzonych otrzymasz nowe produkty, wolne od wad.


Wszystkie potwierdzone zwroty, bez względu na dostawcę czy producenta powinny być wysłane na adres

Allabeslag Sverige AB
De Geersfors 25
591 98 Motala
Sweden