Deco Uchwyty Krótkie - Antyczny Mosiądz

Szczegóły produktu

Uchwyty muszlowe to jedne z najbardziej klasycznych uchwytów na rynku. A nie ma nic bardziej klasycznego niż Deco o wykończeniu antycznego mosiądzu.

Uchwyt do szafki Deco ma kształt klasycznego uchwytu z wyraźnymi profilowanymi główkami śrub widocznymi na górze. Ozdobne główki śrub dodają jego projektowi dodatkowego charakteru w starczym stylu. Montaż Deco odbywa się w nowoczesny sposób za pomocą standardowych śrub M4 z tyłu szuflady.

Uchwyt jest formowany ze stopu cynku, a następnie pokrywany antycznym mosiądzem, następnie powlekany białym brązem, a na koniec dodawany jest do niego przezroczysty lakier, który chroni go przed utlenianiem.

Stop cynku, zwany również jako znal, jest stopem cynku z innymi metalami, takimi jak miedź i aluminium. Znal jest idealny do formowania. Jest wytrzymały i łatwo pokrywa różne rodzaje powłok na powierzchni. Z tych powodów większość uchwytów i gałek dostępnych na rynku ma stop cynku jako bazę.

Uchwyt gałkę do szafek Deco z innymi gałkami i uchwytami w tej samej powłoce od Esor. Wszystkie dobrze pasują do siebie.

Uchwyt muszlowy Deco jest jednym z wielu uchwytów kuchennych produkowanych przez baskijską firmę Esor. Esor wytwarza wszystkie swoje produkty w Hiszpanii – od pierwszego etapu formowania aż po ostatni proces powlekania.
Cena: 28.70zł
Dostępny
sku: 113145-C64
Ilość
Material:
Zink-Alloy
Montowanie:
M4 screw (incl.)
Marka:
Esor
Wyprodukowano w:
Hiszpania
Wykończenie:
Antyczny mosiądz
Powłoka:
Antyczny mosiądz
Rozstaw:Głębokość (C):Szerokość (B):Wysokość (A):
64 mm23 mm99 mm34 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności