Quanto Uchwyty - Antyczny Mosiądz - Esor

Szczegóły produktu

Quanto to prosta i solidna rączka. Dzięki swojej długości 235 mm jest idealnym uchwytem do większych szuflad, zmywarek pod zabudowę lub lodówek.

Imponująca jest nie tylko jej długość, ale także waga, która dodatkowo podkreśla jej moc. Pomimo ciężkiego wyglądu, Quanto ma niespodziewanie gładką powierzchnię.

Jej powłoka z antycznego mosiądzu wygląda jak zużyty, postarzany – coś pomiędzy żółto-brązowym kolorem. Jest znacznie mniej błyszcząca, a nawet matowa, w porównaniu z nowym, polerowanym mosiądzem. Ma również zdecydowanie cieplejszy charakter.

Quanto dobrze komponuje się z gałką Dial lub rączką Wind o tej samej powłoce. Zamontuj rączkę Quanto na większych szufladach, a gałkę Dial i Wind na mniejszych szufladach i szafkach.

Rączka do szafek Quanto jest jednym z wielu uchwytów kuchennych produkowanych przez baskijską firmę Esor. Esor tworzy wszystkie swoje produkty w Hiszpanii – od formowania ich, aż po ostatni proces, jakim jest dodawanie powłoki. Wytwarzanie wszystkich komponentów w Europie jest dziś czymś rzadko spotykanym wśród producentów okuć meblowych.

Cena: 68.80zł
Dostępny
sku: 70570
Ilość
Material:
Zink-Alloy
Finish:
Lakierowana
Mounting:
M4 screw (incl.)
Marka:
Esor
Wyprodukowano w:
Hiszpania
Wykończenie:
Mosiądz
Rozstaw:Głębokość (A):Wysokość (B):Szerokość (C):
224 mm40 mm11 mm235 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności