• USP block
  • USP block
  • USP block
  • USP block
USP block
USP block
USP block
USP block

T-Type Gałka - Wygląd Stali Nierdzewnej

Szczegóły produktu

Klasyczny T-bar powraca w nowoczesnej formie. Tym razem jako gałka T-Type w wersji wygląd stali nierdzewnej.

T-Type można stosować jako gałkę lub jako uchwyt. Nadaje się do montowania pionowo /stojąco na górnych szafkach i poziomo /leżąco na dolnych szufladach. W ten sposób możesz połączyć jedną gałkę na niemal wszystkich meblach kuchennych – to genialne rozwiązanie na zastosowanie tego samego produktu w całym wnętrzu.

Kształt gałki T-Type idealnie pasuje do jej nazwy. Przypomina literę T. Jest to nie tylko gałka dekoracyjna, ale również wygodna. Wiele zwykłych, okrągłych gałek może być trudnych w chwytaniu, ale nie można tego powiedzieć o T-Type. Gałkę tę można umieścić nawet na szufladach, które zwykle wymagają większych uchwytów.

Produkt został uformowany ze stopu cynku, ma wygląd stali nierdzewnej i jest polakierowany przezroczystym lakierem w celu ochrony uchwytu.

Stop cynku, znany również jako znal, jest stopem głównie cynku z domieszką innych metali, takich jak miedź i aluminium. Znal doskonale nadaje się do formowania. Jest wytrzymały, a także można łatwo pokryć go różnymi rodzajami powłok. Z tych powodów większość uchwytów i gałek na rynku ma stop cynku jako bazę.

Każda gałka posiada w komplecie wkręty M4 do szuflad o grubości 16-19 mm. Wkręty do grubszych lub cieńszych szuflad dostępne są na zamówienie.
Cena: 38.02zł
Dostępny
sku: 343290-11
Ilość
Material:
Zink-Alloy
Montowanie:
M4 screw (incl.)
Marka:
Beslag Design
Powłoka:
Stainless Steel
Wykończenie:
Stal nierdzewna
Głębokość (A):Średnica (C):Szerokość:Średnica
37 mm10 mm55 mm18 mm