Pagoda Uchwyty - Żeliwo - Furnipart

Szczegóły produktu

Rączka Pagoda jest jednym z najbardziej wyjątkowych uchwytów w naszym asortymencie. Wykonana została z żeliwa, czyli tego samego materiału, którego używa się w tradycyjnych urządzeniach kuchennych.

Pagoda jest dostępna w dwóch rozmiarach. Chociaż pochodzą one z tej samej kolekcji, różnią się nieco kształtem. Mniejsza rączka o szerokości 44 mm ma kształt prostokątnej gałki, natomiast rączka o szerokości 173 mm ma bardziej tradycyjny wygląd.

Podobnie jak w przypadku produktów do gotowania, materiał ten jest bardzo odpowiedni do mebli kuchennych. Jest wytrzymały, solidny i może stawić czoła większość trudnych warunków otoczenia. Jeśli chcesz wyposażyć swoje szafki kuchenne w coś wyjątkowego, to Pagoda może być dobrym wyborem. I, jako bonus, będzie pasować do każdego z Twoich produktów do gotowania w stylu francuskim.

Rączka Pagoda została zaprojektowana przez Hansa Sandgrena Jakobsena – duńskiego projektanta mebli. Jest on częścią serii żeliwnej Furnipart. Ma imponujący design i znacząco podkreśli charakter Twoich mebli.

Furnipart ma w swoim portfolio więcej produktów żeliwnych. Wszystkie z nich można ze sobą łączyć.
Cena: 59.34zł
Dostępny
Rozstaw:
32 mm
sku: 343520-11
Ilość
Kolor:
Czarny
Marka:
Furnipart
Wykończenie:
Cast Iron
Projektanci:
Kamper Form
Głębokość (A):Wysokość (B):Szerokość (C):
33 mm13 mm44 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności