Onida Profilowany Uchwyt - Ciemny Brąz

Szczegóły produktu

Onida to jedna z najmniejszych klamek profilowanych w naszej kolekcji. Jej szerokość wynosi 20 mm, co czyni ją idealnym dodatkiem do mniejszych szuflad w kuchni lub do stolika nocnego. Choć niewielka, to jednak wnosi dodatkowy akcent do każdego mebla.

. Klamka Produkt jest formowany w stopie cynku, a następnie pokrywany ciemnym brązem, a na koniec pokrywana przezroczystym lakierem, który chroni ją przed utlenianiem.

Stop Cynku, zwany również jako znal, jest stopem cynku z innymi metalami, takimi jak miedź i aluminium. Znal jest idealny do formowania. Jest wytrzymały, a także łatwo można dodać na jego powierzchnię różne rodzaje powłok. Z tych powodów większość uchwytów i gałek na rynku ma stop cynku jako bazę.

Połącz klamkę Onida z dowolnymi innymi gałkami i uchwytami w tej samej powłoce od Esor. Wszystkie doskonale pasują do siebie.

Uchwyt profilowy Onida produkowany jest przez baskijską firmę Esor, która wszystkie swoje produkty wytwarza w Hiszpanii – od formowania po powlekanie. Jest to niemal unikat wśród producentów okuć meblowych w dzisiejszej Europie.
Cena: 32.95zł
Dostępny
sku: 113446-P20
Ilość
Finish:
Lakierowana
Marka:
Esor
Wykończenie:
Kolorowe
Powłoka:
Dark Bronze
Szerokość (D):Głębokość (A):Wysokość (C):
20 mm41 mm40 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności