Kimera Uchwyty - Ciemny Brąz

Szczegóły produktu

Nie wiemy dokładnie, czy klamka wzięła swoją nazwę od stworzenia z mitologii greckiej. Wiemy natomiast, że ta klamka jest wykwintna i sprawi, że Twoja kuchnia wyróżni się spośród większości innych.

Klamka jest smukła w swojej formie, a jednocześnie znacznie szersza i łatwiejsza do uchwycenia. Dzięki szerokości 210 mm Kimera doskonale sprawdza się przy większych szufladach.

Uformowana ze stopu cynku, a następnie pokryta i polakierowana na kolor ciemnego brązu. Powłoka z ciemnego brązu ma prawie matowe czarne wykończenie, ale o żywej fakturą.

Połącz Kimerę w ciemnym brązie z gałką Dial, Wind lub klamką Quanto z tą samą powłoką. Umieść Kimerę i uchwyt Quanto na większych szufladach, a Dial lub Wind na mniejszych szufladach i szafkach.

Uchwyt do szafek Kimera jest jednym z wielu uchwytów kuchennych produkowanych przez baskijską firmę Esor. Esor wytwarza wszystkie swoje produkty w Hiszpanii – od formowania aż do ostatniego procesu dodawania powłoki. Produkcja wszystkich komponentów w Europie jest dziś czymś niemal wyjątkowym wśród producentów okuć meblowych.
Cena: 70.52zł
Dostępny
sku: 113346-H192
Ilość
Material:
Zink-Alloy
Montowanie:
M4 screw (incl.)
Finish:
Lakierowana
Marka:
Esor
Wyprodukowano w:
Hiszpania
Powłoka:
Dark Bronze
Wykończenie:
Kolorowe
Rozstaw:Głębokość (A):Wysokość (B):Szerokość (C):
192 mm22 mm33 mm210 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności