33,93 zł

Mushroom Gałka - Nielakierowana Brzozowy - Vonsild - 50 mm

SKU
255621-11
33,93 zł
W magazynie
Warianty:
  1. Mushroom Gałka - Nielakierowana Brzozowy - Vonsild - 50 mm
Dostępność : Pozycja magazynowa - zwykle pakowana i wysyłana w ciągu 1 dnia roboczego + zobacz opcje dostawy

Metody dostarczania

Envelope
Poczta Polska:
5-8 dni roboczych
Plane
DHL Express:
1-2 dni roboczych
Truck
DHL:
3-5 dni roboczych
Seria gałek Mushroom to coś niezwykłego. Większość drewnianych konstrukcji meblowych posiada ochronną, lakierowaną powierzchnię, która chroni je przed zabrudzeniem i zmianą koloru.

Ale nie brzozowy Mushroom od duńskiego projektanta Vonsild. Mushroom ma czystą, niepoddaną obróbce powierzchnię, która starzeje się wraz z upływem czasu. Nie tylko dobrze wygląda; miękkie wykończenie brzozowy to coś wręcz niepowtarzalnego.
Pokaż więcej
Informacje o produkcie
Material:
Drewno anchor_icon
Finish:
Nieoczyszczony anchor_icon
Marka:
Montowanie:
M4 Śrubka anchor_icon
Wykończenie drewniane:
Brzoza anchor_icon
Wykończenie:
Pomiary
Głębokość (A): 29 mm
Średnica (B): 20 mm
Ø (C): 50 mm
anchor_icon

Montaż uchwytów

Instrukcja montażu


 
Montaż uchwytów i gałek jest łatwy i nie wymaga żadnych zaawansowanych narzędzi ani specjalnych umiejętności. Wystarczy wykonać poniższe proste kroki
1
Przygotuj i wywierć otwór
Zaznacz otwór na drzwiach szafki cienkim ołówkiem. Wywierć otwór wiertłem 4,5 lub 5 mm od przodu szafki. Wszelkie odłamki z otworu wylotowego pojawią się z tyłu szafki i nie będą widoczne z przodu
2
Zamontuj uchwyty
Zamontuj uchwyt za pomocą dołączonych śrub M4. Podczas mocowania uchwytu nie należy używać wiertarki. Zamiast tego użyj standardowego ręcznego śrubokręta i wkręć śruby M4 tak mocno, jak to możliwe. Zbyt wysoki moment obrotowy może uszkodzić gałki lub śrubę
3
Inspiracja
Wskazówki, jeśli masz wiele gałek do zamontowania w tej samej pozycji na każdej szafce, warto wykonać prosty szablon z deski i zwykłego drewna.
BEST-SELLERY
Allabeslag Sverige AB © 2025