Brutus Gałka - Dąb - Vonsild

Szczegóły produktu

Brutus to tradycyjna gałka do szuflad z dębu o gładkich, zaokrąglonych krawędziach. Drewniane gałki Brutus, ogólnie rzecz biorąc, są o wiele bardziej naturalnym i delikatnym dodatkiem do każdego mebla kuchennego. Drewno jako materiał nadaje meblom charakteru i wnosi powiew świeżości do pomieszczeń.

Gałka do szafki Brutus ma średnicę 32 mm. Dzięki temu stanowi doskonały detal zarówno do szafek kuchennych, jak i mniejszych szuflad biurkowych w salonie. Ma też znaczący wpływ na wygląd komody w sypialni.

Jest ona tłoczona w dębie, a następnie polerowana, aby na koniec nałożyć na nią warstwę lakieru ochronnego. Lakierowane wykończenie zabezpiecza je przed starzeniem się, a także chroni je przed plamami i zabrudzeniami.

Za serią gałek Brutus stoi duńska firma projektowa Vonsild. Paleta produktów Vonsilds w zakresie okuć do mebli drewnianych jest znana na całym świecie i budzi ogromny podziw.

Połącz gałki Brutusa z dowolnymi drewnianymi rączkami od Vonsildu. Zamontuj większe rączki z tego samego drewna lub o tym samym kolorze na swoich szufladach kuchennych i użyj gałek Brutus do mniejszych szafek.
Cena: 38.70zł
Dostępny
sku: 255655-11
Ilość
Marka:
Vonsild
Wykończenie:
Drewno
Wykończenie drewniane:
Dąb
Głębokość (A):Średnica (C):Wysokość:
25 mm32 mm12 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności