Trumpet Gałka - Nielakierowana Dąb - Vonsild

Szczegóły produktu

Gałka do szafki Trumpet jest jedną z wielu drewnianych gałek duńskiej firmy projektowej Vonsild. Wykonana została z litego dębu, bez lakieru na powierzchni. Nieobrobiona powierzchnia nadaje jej bardziej naturalny charakter.

Zastosowanie drewnianych gałek i uchwytów do mebli to doskonały sposób na to, aby nadać kuchni delikatnego wyglądu. Subtelny i unikalny design gałek Trumpet znacząco wpływa na każdą komodę lub inny mebel w Twojej sypialni bądź przedpokoju.

Jak sama nazwa wskazuje, forma i kształt gałki Trumpet przypomina trąbkę instrumentu muzycznego. Innym porównaniem może być kształt grzyba – kurki bądź rydza. Jej wielkość i styl sprawiają, że doskonale komponuje się ona zarówno z większymi kuchennymi szufladami, jak i mniejszymi biurkami.

Gałki do szafek i szuflad z drewna dębowego nadają się do większości mebli. Można je łączyć z dowolnymi meblami, a także niepoddanymi obróbce dębowymi uchwytami lub gałkami od Vonsild. Co powiesz na to, aby umieścić większe dębowe uchwytów na masywniejszych szufladach, a gałki Trumpet na wiszących szafkach w kuchni?
Cena: 43.86zł
Dostępny
Knob size
48 mm
sku: 255665-11
Ilość
Finish:
Nieoczyszczony
Marka:
Vonsild
Wykończenie:
Drewno
Wykończenie drewniane:
Dąb
Głębokość (A):Średnica (C):
29 mm48 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności