Sima Uchwyty - Czarny - Esor

Szczegóły produktu

Rączka Sima ma prosty kształt, jednak z delikatnie wygiętymi zakończeniami. To z pewnością elegancka rączka. Pomimo swojej całkowitej długości 204 mm, nie sprawia wrażenia nieporęcznej. Wręcz przeciwnie, dodaje meblom świeżości i nowoczesności.

Metalem bazowym dla Sima jest stop cynku. Jej trzonek został następnie otynkowany i wypolerowany w celu uzyskania gładkiej powłoki. Gdy powierzchnia była już wystarczająco miękka, pokryto ją czarnym lakierem. Na koniec wykończono ją przezroczystym lakierem ochronnym.

Rączka Sima pochodzi od hiszpańskiej marki Esor. Korzenie i rzemiosło tego baskijskiego producenta okuć meblowych sięgają początku lat 60-tych ubiegłego stulecia. Co istotne, Esor nigdy nie przestał koncentrować się na wysokiej jakości formach i powłokach.

Zalecamy montaż rączek na masywniejszych szufladach i szafkach. Długość tej rączki zapewnia mocny chwyt, co czyni ją szczególnie przydatną dla zintegrowanych lodówek i zmywarek.

Szukasz też pasujacej gałki do swoich mebli? Koniecznie spójrz na gałkę Urua o tym samym wykończeniu, które dobrze sprawdza się do mniejszych szuflad i drzwi od szafek. Przewiń ekran w dół, aby zapoznać się z podobnymi produktami!
Cena: 48.76zł
Dostępny
sku: 70694
Ilość
Kolor:
Czarny
Material:
Zink-Alloy
Finish:
Lakierowana
Marka:
Esor
Wyprodukowano w:
Hiszpania
Rozstaw:Głębokość (A):Wysokość (B):Szerokość (C):
192 mm25 mm15 mm203 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności