Rączka do szafki 0143 - Szczotkowany Mosiądz – Beslag Design

Szczegóły produktu

Rączka Grace o wykończeniu ze szczotkowanego mosiądzu pochodzi z serii naszych najlepiej ocenianych rączek z prostą, kwadratową formą. Uchwyty do szafek 0143 z tej samej kolekcji o innych wykończeniach mają bardziej klasyczny styl. Postanowiono więc nadać rączce Grace nowe, nowoczesne wykończenie.

Materiałem bazowym dla Grace jest stopu cynku, który następnie pokryto mosiężną powłoką. To właśnie ta zewnętrzna powłoka nadaje jej efektowny wygląd poprzez szczotkowaną powierzchnię. Na koniec rączkę pokryto przezroczystym lakierem, który chroni ją, a jednocześnie zapobiega starzeniu się mosiężnej powłoki.

Zapotrzebowanie na mosiądz szczotkowany jako wykończenie w branży okuć meblowych w 2019 roku znacząco wzrosła. Jest to wykończenie bardziej przyjazne dla użytkownika w tym sensie, że nie jest tak błyszczące i wrażliwe na zabrudzenia jak polerowany mosiądz, a zatem łatwiejsze w utrzymaniu.

Rączka jest dostępna w trzech różnych rozmiarach, przy czym ta najbardziej wyróżniająca się ma ponad pół metra długości. Co powiesz na to, aby połączyć dwa różne rozmiary Grace w swojej kuchni – najszerszą rączkę do zintegrowanej lodówki i mniejsze rączki do szafek i szuflad? Długie rączki na pewno okażą się doskonałym wyborem do wysokich drzwi szaf, jak również dużych szuflad łazienkowych.
Cena: 62.24zł
Dostępny
Rozstaw:
128 mm
sku: 305922-11
Ilość
Marka:
Aspa Verkstad
Wykończenie:
Mosiądz
Głębokość (A):Wysokość (B):Szerokość (C):
28 mm9 mm137 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności