Pomolo Gałka / Haczyk - Beton - Biały - Urbi & Orbi

Szczegóły produktu

Gałka/hak Pomolo w odcieniu kości słoniowej jest jedną z niewielu gałek/haków z betonu na rynku. Jej koncept powstał w pracowni projektowej 2vlo Design, która potrzebowała gałek i haczyków do własnego biura. Beton był powszechnym materiałem w jej innych pracach projektowych.

Gałka i hak Pomolo dostępne są w czterech różnych rozmiarach, z czego 3 z nich znajdują się w magazynie, a największy dostępny jest na zamówienie. Asortyment zaczyna się od małej, średniej i dużej gałki/haczyka o odpowiedniej średnicy 44 mm, 72 mm i 85 mm, aż do gigantycznej gałki o średnicy 170 mm.

Wszystkie te produkty są wykonywane ręcznie, dzięki czemu ich tekstura różni się od siebie. Naturalny proces produkcji elementów betonowych sprawia, że każdy produkt staje się unikalny i ma na swojej powierzchni przestrzenie na skutek pęcherzyków powietrza podczas procesu produkcji.

Używaj tych gałek/haczyków w połączeniu z kuchennymi szufladami lub szafkami albo z mniejszymi meblami w salonie lub sypialni. Do każdej gałki dołączona jest dodatkowa śruba do montażu na ścianie, która zamienia ją w haczyk. Łącz betonowe gałki Pomolo w różnych rozmiarach i kolorach, aby stworzyć dzieło sztuki na ścianie w łazience, korytarzu, salonie lub sypialni. Doskonała inspiracją może być zestaw wieszaków na ubrania w mniejszej przestrzeni biurowej.

Urbi & Orbi to producent mebli i akcesoriów meblowych z Aten, stolicy Grecji. Wszystkie jego produkty łączy beton jako materiał bazowy. Surowce używane przez Urbi & Orbi są uznawane na całym świecie, a także przyjazne dla środowiska i człowieka.
Cena: 99.33zł
Dostępny
Knob size
Small
sku: UO-P-IV-S
Ilość
Material:
Concrete
Marka:
Urbi & Orbi
Wyprodukowano w:
Grecja
Wykończenie:
Concrete
Projektanci:
2vlodesignteam
Głębokość (A):Średnica (C):
31 mm44 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności