Luck Uchwyty - Wygląd Stali Nierdzewnej - Furnipart

Szczegóły produktu

Uważasz, że znasz już wszystkie ciekawe uchwyty do mebli na rynku? Musisz przyznać, że rączka Luck jest czymś unikalnym. Bardzo nas zaskoczyła, gdy tylko na nią spojrzeliśmy. Co za wygląd!

Mniejszej rączki możesz użyć zamiast gałki, a dłuższa może być zamontowana na większej liczbie masywnych szuflad lub drzwi szafek. Możesz je łączyć lub używać samodzielnie. Uchwyt w mniejszej wersji jest prawie jak pierścień, który komfortowo układa się na palcu. Albo jak hak - ma idealny otwór na palec wskazujący. Bardziej rozbudowana wersja uchwytu prezentuje się jak rama, która również jest bardzo wygodna w użyciu.

Ta doskonale ukształtowana rączka pochodzi od duetu projektowego KaschKasch, który podczas jej tworzenia inspirował się geometrycznymi formami i prostym kształtem. Dzięki niemu oraz duńskiej firmie projektowej Furnipart te uchwyty są już dostępne w sprzedaży.

Rączka Luck wykonywana jest ze stopu cynku. Powleka się ją stalą nierdzewną, czyli jednym z najbardziej popularnych materiałów do mebli kuchennych.
Cena: 29.62zł
Dostępny
Rozstaw:
32 mm
sku: 307211-11
Ilość
Material:
Zink-Alloy
Mounting:
M4 screw (incl.)
Finish:
Lakierowana
Marka:
Furnipart
Projektanci:
Kaschkasch
Powłoka:
Stainless Steel
Głębokość (A):Wysokość (B):Szerokość (C):
40 mm8 mm40,5 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności