Lily Gałka - Wygląd Stali Nierdzewnej - Beslag Design

Szczegóły produktu

Lily to elegancka, okrągła gałka o wyglądzie stali nierdzewnej. Doskonale pasuje ona zarówno do kuchni typu shaker, jak i tradycyjnych szuflad kuchennych w gospodarstwie domowym.

Jej romantyczny wygląd sprawia, że jest wspaniałym detalem do każdej komody w sypialni lub biurka w salonie. Gałka Lily wnosi dużo ciepła i miękkości do każdego wnętrza.

Lilyma klasyczną, nieco większą, okrągłą podstawę, która dodaje jej dodatkowego uroku. Dzięki podstawie o średnicy 20 mm, jest również odpowiednim wyborem, jeśli akurat zależy Ci na wymianie starych gałek. Szeroka podstawa doskonale zakryje wszelkie ślady uszkodzeń na skutek otworów na śruby starych gałek.

Gałka ta jest formowana z cynkowo-stalowego metalu, a następnie powlekana stalą nierdzewną. Na koniec pokrywa się ją warstwą ochronna lakieru. Gałka Lily posiada na swojej powierzchni przezroczysty lakier zarówno w celu ochrony przed uszkodzeniami, jak i zabezpieczenia przed starzeniem.

Połącz gałkę Lily z uchwytem Soft pull o tej samej powłoce. Zamontuj Lily na drzwiach szafki, a uchwyt Soft na większych szufladach.
Cena: 27.75zł
Dostępny
sku: 304066-11
Ilość
Material:
Zink-Alloy
Mounting:
M4 screw (incl.)
Marka:
Beslag Design
Wykończenie:
Stal nierdzewna
Głębokość (A):Średnica (C):Wysokość:
40 mm30 mm20 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności