Floid Uchwyty - Matowa Czarny

Szczegóły produktu

Szukasz czegoś innego, ale nadal z klasycznym wyglądem w stylu? Jeśli tak, to uchwytyt Floid w wersji matowej czerni może być dla Ciebie dobrą opcją.

Częściowo swoim wyglądem przypomina ona wiele innych klamek dostępnych na rynku. Jednak Floid posiada również dość szeroką podstawę. Podstawy są istotnym elementem designu i całkiem funkcjonalnym, ponieważ zakrywają ewentualne ślady lub zadrapania wokół otworów na śruby, spowodowane przez istniejące uchwyty lub gałki.

Uchwyt został wykonany ze stopu cynku, a następnie pokryty czarnym matowym lakierem i polakierowany lakierem bezbarwnym w celu ochrony.

Stop cynku, znany również jako znal, jest stopem głównie cynku z domieszką innych metali, takich jak miedź i aluminium. Znal doskonale nadaje się do formowania. Jest wytrzymały, a także można łatwo pokryć go różnymi rodzajami powłok. Z tych powodów większość uchwytów i gałek na rynku ma stop cynku jako bazę.

Klamka Floid jest dostępna w dwóch różnych wymiarach: o długości 128 mm i 192 mm. Połącz klamkę Floid z gałką z tej samej kolekcji. Zastosuj gałkę Floid na górnych szafkach, a klaki w różnych długościach na szufladach i zintegrowanych urządzeniach kuchennych.
Cena: 41.80zł
Dostępny
Rozstaw:
128 mm
sku: 123631-H128
Ilość
Kolor:
Czarny
Material:
Zink-Alloy
Finish:
Matowa
Montowanie:
M4 screw (incl.)
Marka:
Beslag Design
Wykończenie:
Kolorowe
Głębokość (A):Wysokość (B):Szerokość (C):
31 mm16 mm144 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności