Como Big Gałka - Wygląd Stali Nierdzewnej

Szczegóły produktu

Como Big to starszy brat jednego z naszych bestsellerów – gałki do szafek Como. O ile oryginalna gałka Como jest stosunkowo niewielka i najlepiej sprawdza się przy mniejszych szafkach, o tyle Como Big doskonale wykonuje swoje zadanie. Jej średnica 41 mm stawia ją w bardziej znaczącym klubie gałek i uchwytów meblowych.

Produkst został uformowany ze stopu cynku, jest pokryty stalą nierdzewną, a na koniec został wyszczotkowany i polakierowany lakierem, który chroni go i zapewnia mu połysk.

Stop cynku, znany również jako znal, jest stopem głównie cynku z domieszką innych metali, takich jak miedź i aluminium. Znal doskonale nadaje się do formowania. Jest wytrzymały, a także można łatwo pokrć go różnymi rodzajami powłok. Z tych powodów większość uchwytów i gałek na rynku ma stop cynku jako bazę.

Choć nadal jest to gałka błyszcząca i jasna, posiada szczotkowaną powierzchnię, która nadaje jej wyraźny, bardziej chropowaty wyraz.

Połącz ją dowolnie z jej mniejszą wersją Como lub pasującymi do niej uchwytami Este. Gałkę Como umieść na drzwiczkach szafek kuchennych, a uchwyty na szerszych szufladach. Produkt doskonale sprawdzi się również samodzielnie na ławie lub innych meblach.

Każda gałka Como Big posiada w komplecie wkręty M4, które pasują do każdej szuflady lub szafki o grubości 16-19 mm. 16-19 mm to najczęstsza głębokość drzwi i szafek na rynku. Daj nam znać, jeśli potrzebujesz dłuższych lub krótszych wkrętów.
Cena: 49.19zł
Dostępny
sku: 343210-11
Ilość
Material:
Zink-Alloy
Mounting:
M4 screw (incl.)
Marka:
Beslag Design
Wykończenie:
Stal nierdzewna
Powłoka:
Stainless Steel
Głębokość (A):Średnica (C):Wysokość:
25 mm41 mm12 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności