A-16 Rączka - Drewno / Orzech - Beslag Design

Szczegóły produktu

Ta drewniana rączka od duńskiej firmy projektowej Vonsild zasługuje na ogromne uznanie. Jej wizualnie swobodny design znacząco zmieni każdy mebel.

Na pierwszy rzut oka rączka wygląda jak zwykły kawałek drewna, niczym drewniany patyk. W rzeczywistości jest jednak nieco cieńsza na dole i trochę szerszy od góry. W ten sposób nadal zapewnia odpowiedni chwyt. Ma lakierowane wykończenie, dzięki czemu jest też delikatna i przyjazna w dotyku.

Rączka A-16 w kolorze orzecha włoskiego jest dostępna w dwóch rozmiarach, co stanowi zaletę dla tych osób, które chcą połączyć klamkę z drzwiami szaf i szufladami w innym formacie. Rączki drewniane w kolorze orzecha włoskiego nadają się do wnętrz, w których ceni się bardziej naturalne i cieplejsze akcenty. Orzech włoski tworzy we wnętrzach atmosferę retro. Doskonale prezentuje się na białych, szarych i ciemnych powierzchniach szaf.

Rączki A-16 możesz łatwo zamontować za pomocą śrub w rozmiarze M4, które znajdują się w zestawie. Wkręt montuje się od wewnątrz szuflady lub drzwi szafki tak, aby wchodził do rączki.

Połącz A-16 z innymi rączkami i gałkami z orzecha włoskiego od Vonsild.
Cena: 46.44zł
Dostępny
Rozstaw:
128 mm
sku: 15653-11
Ilość
Finish:
Lakierowana
Marka:
Vonsild
Wykończenie:
Drewno
Wykończenie drewniane:
Orzech
Głębokość (A):Wysokość (B):Szerokość (C):
20 mm14 mm168 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności