Sobreiro Gałka / Haczyk - Korek - Liga

Szczegóły produktu

Kto by się domyślił, że kiedykolwiek powstaną gałki z korka? Cóż, choć jest to materiał daleki od tych powszechnie wykorzystywanych na rynku wśród akcesoriów meblowych, to jednak można go prawdopodobnie nazwać najbardziej podstawowym materiałem wykorzystywanym w przeszłości. Weźmy za przykład przemysł winny. Korek króluje w nim od dawna. Wspaniale jest widzieć, jak staje się coraz bardziej docenianym i dostępnym materiałem również w świecie aranżacji wnętrz.

Naturalne korki pozyskuje się z powierzchni korkowców. Aby uzyskać drewniany uchwyt, trzeba ściąć drzewo, podczas gdy korek zbiera się po prostu z jego powierzchni, zapewniając mu tym samym wygodne warunki do odrastania. Trudno znaleźć materiał, który mógłby z nim konkurować pod względem ekologicznym.

Wszystkie gałki/haczyki Sobreiro wykonuje z korka pozyskiwanego w Portugalii. Są one dostępne w trzech różnych rozmiarach. Używaj ich jako gałki do szuflad lub jako haki do zawieszania ubrań. Łącz i dopasowuj ich rozmiary tak, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt podczas wyposażania swoich wnętrz.

Każdy produkt korkowy jest dostarczany z niezbędnymi śrubami do montażu na ścianie i szafkach. Unikaj umieszczania gałek Sobreiro na bardzo ciężkich drzwiach, takich jak drzwiczki zintegrowanych zamrażarek i lodówek

Wszystkie gałki Sobreiro, bez względu na rozmiar, wyglądają na duże i wyróżniają się niezależnie od tego, czy są montowane na szafkach czy na ścianie. Mimo tego, gałki Sobreiro z korka z zaokrąglonymi krawędziami dodadzą Twojemu domowi wiele subtelności i ciepła. Są one niezbędnym detalem aranżacji dla każdego, kto docenia ekologiczny styl życia.
Cena: 40.85zł
Dostępny
Knob size
Small
sku: CRK-KNB-RND-S
Ilość
Material:
Korek
Mounting:
M6 screws (included
Wyprodukowano w:
Portugalia
Marka:
Liga
Wykończenie:
Cork
Głębokość (A):Średnica (C):Wysokość:
50 mm60 mm33 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności