Key Gałka - Toniton Zielony

Szczegóły produktu

Gałka Key w kolorze zielonym wyróżnia się spośród innych gałek dostępnych na rynku. Uformowana została na kształt końca klucza z dużym pierścieniem do chwytania. Key przyciągnie uwagę do każdego mebla i wnętrza. Jest ona inspirowana Mediolanem i opiera się na prostym wzornictwie i geometrycznych kształtach.

Key można używać z lub bez dołączonej kwadratowej płyty tylnej. Płyta tylna to prosty sposób na ukrycie ewentualnych uszkodzeń po istniejących otworach na śruby i ochronę przodu przed zarysowaniami.

Ważnym szczegółem w Key jest jego malowana proszkowo powierzchnia. Wiele kolorowych uchwytów i gałek dostępnych na rynku wykorzystuje standardową farbę do malowania na mokro. Dla porównania: malowanie proszkowe jest o wiele trwalsze i przetrwa cały okres użytkowania kuchni.

Połącz uchwyt Key z dowolnymi innymi uchwytami i gałkami z kolekcji okuć do szafek Toniton x Beslag Design. Wszystkie produkty w starannie opracowanej przez Toniton palecie kolorystycznej doskonale do siebie pasują. Zachęcamy do zapoznania się z całą koncepcją Toniton Colours, obejmującą takie produkty, jak farby ścienne, płytki, fronty szafek, baterie kuchenne i łazienkowe oraz wiele innych. Spraw, aby Twoje wnętrze nabrało wyrazu!

Toniton x Beslag Design to wyjątkowa współpraca The Toniton Colours i Beslag Design. Efektem jest imponująca gama uchwytów profilowych, klamek i gałek barwionych w unikalnej palecie sześciu doskonale dopracowanych kolorów Toniton.
Cena: 64.07zł
Dostępny
sku: 401025-11
Ilość
Kolor:
Zielony
Mounting:
M4 screw (incl.)
Finish:
Malowana proszkowo
Marka:
Toniton x Beslag Design
Wykończenie:
Kolorowe
Projektanci:
Tekla Severin
Głębokość (A):Średnica (C):Wysokość:
41 mm (42,5 mm)32 mm6 mm (20,5 mm)
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności