Hide Profilowany Uchwyt - Toniton Niebieski - 40 mm

Szczegóły produktu

Subtelna, a jednocześnie w pełni widoczna. Tak najlepiej można opisać klamkę profilową Hide od Toniton x Beslag Design. Jest ona dostępna w dwóch rozmiarach - 40 mm i 120 mm.

Istotnym detalem uchwytu profilowego Hide jest jego malowana proszkowo powierzchnia. Wiele kolorowych uchwytów i gałek dostępnych na rynku wykorzystuje standardową farbę do malowania na mokro. Dla porównania: malowanie proszkowe jest o wiele bardziej wytrzymałe i przetrwa cały okres użytkowania kuchni.

Połącz uchwyt Hide z innymi uchwytami i gałkami z kolekcji okuć do szafek od Toniton x Beslag Design. Wszystkie produkty w starannie opracowanej przez Toniton palecie kolorystycznej doskonale do siebie pasują. Zachęcamy do zapoznania się z całą koncepcją Toniton Colours, obejmującą różne produkty, w tym farby ścienne, płytki, fronty szafek, baterie kuchenne i łazienkowe oraz wieel innych. Spraw, aby Twoje wnętrze nabrało wyrazu!

Toniton x Beslag Design to przykład wyjątkowej współpracy The Toniton Colours i Beslag Design. Efektem jest imponująca gama uchwytów profilowych, klamek i gałek w unikalnej palecie sześciu doskonale opracowanych kolorów Toniton.
Cena: 25.37zł
Dostępny
sku: 401061-11
Ilość
Kolor:
Niebieski
Finish:
Malowana proszkowo
Profilehandle Thickness:
1,7 mm
Marka:
Toniton x Beslag Design
Wykończenie:
Kolorowe
Projektanci:
Tekla Severin
Szerokość (D):Głębokość (A):Wysokość (C):
40 mm42 mm18 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności