2016-06-16: Dodaliśmy dziewięć nowych uchwytów Loop do naszej kolekcji skórzanych rączek. Pokrętła Loop odniosły ogromny sukces od czasu swojej premiery w lecie 2015 roku. Pokrętła Loop stały się jednym z naszych bestsellerów zaledwie miesiąc po premierze. Połączenie prawdziwej szwedzkiej skóry z Tärnsjö, która starzeje się i pokrywa piękną patyną oraz chromu, mosiądzu i miedzi było prawdziwym sukcesem.

Uchwyty Loop są w dziewięciu różnych odmianach. Trzy różne kolory skóry połączone są z trzema różnymi metalowymi pokrętłami. Wybierz rodzaj skóry z naturalnej, brązowej lub czarnej i połącz ją z mosiądzem, miedzią lub chromowanym pokrętłem.

Skóra z garbarni Tärnsjö

Skóra wykorzystywana do produkcji uchwytów Loop pochodzi z garbarni o nazwie Tärnsjö Garveri AB. Producent uchwytów Loop aktywnie poszukuje i testuje różnych dostawców skór i same odmiany skóry, aby znaleźć najlepszą jakość. To czego szukali, znaleźli w Tärnsjö Garveri. Kluczowymi elementami podczas projektowania uchwytów Loop i decydując się na dostawcę była gwarancja absolutnie najlepszej jakości i terminowe dostawy w żądanych ilościach.

Tärnsjö Garveri działa od 1873 roku. Garbarni stała się firmą, która jest powszechnie znana ze swojej jakości i wiedzy na temat wyrobów skórzanych. Tärnsjö Garveri jest jednym z ocalałych 5% garbarni na całym świecie, którzy nadal wykorzystują tradycję roślinnego garbowania kosztem dłuższego czasu. Zlecania na produkcję części uchwytów i pokręteł jest tylko niewielka częścią ich biznesu. Inne produkty, z których słyną to końskie siodła oraz klasyczne portfele i teczki.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować naszym klientom kolekcję uchwytów i gałek Loop wykonanych z unikalnej skóry Tärnsjö. Nazwa Tärnsjö Garveri daje gwarancje, że mamy otrzymujemy najwyższą jakość i produkt, który jest unikalny w porównaniu do wielu innych skórzanych uchwytów na rynku.

 Nowoczesne, ale wciąż poważne

Uchwyty i gałki ze skóry. Istniejemy na rynku od dziesięcioleci. Ale dopiero w ubiegłym roku stały się one bardziej widoczne i dostępne w wielu sklepach. Pokrętła Loop zostały wprowadzone późnym latem 2015 roku i stały się natychmiast sukcesem. Od tego czasu, pokrętło Loop jest jednym z naszych najlepiej sprzedających się produktów.

Połączenie z innymi uchwytami i gałkami

Teraz mamy także w ofercie uchwyt do zestawu z pokrętłami Loop. Kolekcja uchwytów Loop jest dostępna w tych samych kombinacjach jak i pokrętła. W ten sposób można wybrać ten sam typ skóry i ten sam typ metalowej gałki i sprawić, że będą pasować idealnie do siebie.

Innym rozwiązaniem może być połączenie Loop z mosiądzu, miedzi lub chromu  z elementami innego pokrętła lub uchwytu z odpowiednią powłoką z naszej oferty. Na przykład 2078 gałka z wykończona w mosiądzu może być połączona z uchwytem Loop lub gałki z wykończeniem w mosiądzu. Dzięki wszystkim różnym kombinacjom można łatwo zaprojektować niepowtarzalną kuchnię lub meble.