Pamar - Włoski design z własną tożsamością

Pamar, lider w zakresie projektowania i produkcji gałek, klamek i innych akcesoriów meblowych, powstał po II wojnie światowej w mieście Renate w północnych Włoszech założony przez przedsiębiorcę Angelo Redaelli.

20 lat wstecz, Pamar zaczął koncentrować się bardziej na projektach, które tworzyły by tożsamość firmy. Od tego czasu ściśle współpracuje z szeroką gamą włoskich i międzynarodowych projektantów i architektów o różnych orientacjach i wizjach. Niektórzy z projektantów, którzy są związani z PAMAR to m.in. Björn Dahlström, Fabio Redaelli, Alessandro Elli, George J. Sowden Giorgio Vigna, James Irvine, Jasper Morrison, Klaus Bergen, Rodolfo Dordoniego i wielu innych.

Pamar produkuje uchwyty z wielu różnych materiałów i kształtów, takich jak stal nierdzewna, ceramika, skóry, mosiądź, cyna, chrom, miedź, nikiel, aluminium i drewno.

Projekt jest ważnym czynnikiem sukcesu PAMAR, ale jakość jest jeszcze ważniejsza, dlatego firma zachowała całą produkcję we własnych rękach we Włoszech.

My, we Wszystkieuchwyty.pl wybraliśmy kilka najbardziej stylowych uchwytów firmy Pamar.
Kup Pamar onlinedo Twojego domu. W sklepie Wszystkieuchwyty zapewniamy szybką i darmową dostawę do Polski. Największy wybór w Polsce. Skandynawski design.