Dial Gałka - Antyczny Mosiądz - Esor

Szczegóły produktu

Szukasz okrągłej gałki do mebli, która nie jest jak wszystkie inne i potrafi nadać charakter Twoim meblom? W takim przypadku polecamy Ci gałkę do szafki Dial.

Podstawowym materiałem gałki Dial jest stop cynku. Po szlifowaniu i polerowaniu otrzymuje ona antyczną powłokę z mosiądzu, a dzięki nałożeniu ostatniej warstwy ochronnej matowego lakieru ma miękką, gładką i przyjemną powierzchnię.

Powłoka z antycznego mosiądzu wygląda jak zużyty, postarzany mosiądz – coś pomiędzy żółto-brązowym kolorem. Jest znacznie mniej błyszcząca, a nawet matowa, w porównaniu z nowym, polerowanym mosiądzem. Ma również cieplejszy charakter.

Połącz gałkę z uchwytem Wind lub Quanto o odpowiednim wykończeniu. Zamontuj gałki na drzwiach szafki, a uchwyty Wind lub Quanto na większych szufladach w swojej kuchni lub łazience.

Esor produkuje wszystkie swoje produkty w Hiszpanii, od formowania aż po ostatni proces, jakim jest dodawani powłoki. Wytwarzanie wszystkich komponentów w Europie jest obecne czymś rzadko spotykanym wśród producentów okuć meblowych.
Cena: 34.40zł
Dostępny
sku: 70600
Ilość
Material:
Zink-Alloy
Finish:
Lakierowana
Marka:
Esor
Wyprodukowano w:
Hiszpania
Wykończenie:
Antyczny mosiądz
Głębokość (A):Średnica (C):
28 mm33 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności