Base 1-Haczyk - Czarny - Beslag Design

Szczegóły produktu

Pamiętasz te czasy, gdy trzeba było wywiercać otwory w płytkach łazienkowych, aby przygotować mocowanie wieszak lub hak? Te straszne czasy już na szczęście minęły. Wiercenia w pomieszczeniach, w których występuje woda i wilgoć, są czymś, czego należy unikać. Seria wieszaków Base nie wymaga wiercenia ani przebijania warstwy uszczelniającej w ścianach w łazience. Zamiast tego, wieszaki/haki posiadają wysokiej jakości taśmę samoprzylepną 3M, którą można z łatwością przymocować do ściany. Oznacza to, że nie potrzebujesz już pomocy profesjonalisty. Możesz zrobić to wszystko samodzielnie.

Hak Base jest wykonany ze stali nierdzewnej, którą pokryto czarnym, matowym lakierem., Jest on bardzo wytrzymały i z pewnością sprosta wilgoci w łazience. Do wyboru masz trzy różne rozmiary: 1, 2 lub 4 haczyki. Łącz różne rozmiary w zależności od potrzeb, komponując jednocześnie dzieło sztuki z zakresu aranżacji wnętrz.

Haki mogą wytrzymać obciążenie 2/5/10 kg, w zależności od ich rozmiaru.

Instrukcja instalacji:
1) Zamocuj hak na czystej, stabilnej powierzchni, takiej jak płytki łazienkowe lub gładkie, lakierowane ściany. Przed zamontowaniem haka dokładnie oczyść powierzchnię i pozostaw ją do wyschnięcia. Detergent użyty do jej czyszczenia nie może zawierać oleju.
2) Po oczyszczeniu powierzchni usuń folię ochronną haka.
3) Przymocuj hak do żądanego miejsca na ścianie, dociskając go do niej przez 10 sekund.
3) Aby uzyskać optymalną przyczepność, pozostaw klej do utwardzenia na co najmniej 24 godziny, zanim zawiesisz coś na haku.
Nie montuj haków samoprzylepnych na nierównych lub szorstkich powierzchniach, w przypadku których taśma nie jest w stanie się w pełni przykleić i może zacząć się ześlizgiwać, np. na tapetach w wilgotnych pomieszczeniach.

Do czyszczenia używaj tylko czystej, wilgotnej szmatki!
Cena: 32.25zł
Dostępny
sku: 605220-21
Ilość
Material:
Stainless Steel
Kolor:
Czarny
Finish:
Lakierowana
Mounting:
Self-adhesive tape
Marka:
Beslag Design
Szerokość:Wysokość:Głębokość:
45 mm45 mm30 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności