A-16 Rączka - Drewno / Dąb - Beslag Design

Szczegóły produktu

Ta drewniana rączka od duńskiej firmy projektowej Vonsild zasługuje na ogromne uznanie. Jej wizualnie swobodny design znacząco zmieni każdy mebel.

Na pierwszy rzut oka rączka wygląda jak zwykły kawałek drewna, niczym drewniany patyk. W rzeczywistości jest jednak nieco cieńsza na dole i trochę szerszy od góry. W ten sposób nadal zapewnia odpowiedni chwyt. Ma lakierowane wykończenie, dzięki czemu jest też delikatna i przyjazna w dotyku.

Dębowa klamka A-16 dostępna jest w dwóch rozmiarach, co stanowi zaletę dla osób, które chcą połączyć ją z drzwiami szaf i szufladami w różnych formatach. Drewniane klamki dębowe są najczęściej stosowanymi uchwytami do wnętrz, w których ceni się bardziej naturalne i cieplejsze akcenty. Doskonale prezentują się w połączeniu z białymi i szarych meblami. Oczywiście, możesz też wypróbować je z ciemniejszymi i bardziej kolorowymi powierzchniami.

Rączki A-16 możesz łatwo zamontować za pomocą śrub w rozmiarze M4, które znajdują się w zestawie. Wkręt montuje się od wewnątrz szuflady lub drzwi szafki tak, aby wchodził do rączki.

Połącz A-16 z innymi dębowymi rączkami i gałkami od Vonsild.
Cena: 40.85zł
Dostępny
Rozstaw:
128 mm
sku: 15652-11
Ilość
Finish:
Lakierowana
Marka:
Vonsild
Wykończenie:
Drewno
Wykończenie drewniane:
Dąb
Głębokość (A):Wysokość (B):Szerokość (C):
20 mm14 mm168 mm
DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

3-5 dni roboczycy
*Dostępna dostawa ekspresowa
DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

DODAJEMY DARMOWE ŚRUBKI

Do każdego uchwytu
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bezpiecznie połączenie SSL
PRZYJMUJEMY

PRZYJMUJEMY

wszystkie popularne metody płatności